Ringi lühikirjeldus

Noorema balletiringi treeningtundidesse on oodatud kõik 4-6 aastased tüdrukud ja poisid, olenemata varasemast kokkupuutest tantsuga. Tundide eesmärk on anda õpilastele põhiteadmised klassikalisest tantsust. Klassikalise tantsu koolitus on parim baas ükskõik millise liikumisega edasi tegelemiseks – hilisem valik võib olla ka modern-, nüüdis-, folk- või karaktertants. Hea kehatreening (kõrge hüpe, vastupidavus) võimaldab jätkata edukalt mõnel spordialal. Eesmärk on luua treeningrühm, kes esindaks Nõmme Huvikooli erinevatel konkurssidel, festivalidel ja üritustel. Treeningtunnid on olemuselt kaasaegsema ja läänelikuma lähenemisega, kus põhirõhk on personaalsel õppetööl, liikumisrõõmul ja eneseväljendusel.

30. novembril 2013 osalesid NNM balletirühma õpilased Nõmmel Rännaku lasteaias toimunud projekti “Aita aidata” või “Hea inimese” (mõlemad nimed käisid läbi) gaalal.

Esinesid mõlemad rühmad kavadega “Kellukesed” ja “Linnud”. Esinemine oli edukas- Rännaku lasteaed avaldas soovi ka jaanuaris koostööd teha.
Lisainfo ja fotod ürituse kohta:
http://nommesonumid.blogspot.com/2013/12/vaartuspohise-esmaabi-projekti-lopugala.html
ja pildid:
https://www.facebook.com/nommelinnaosa/photos_stream

*Ballett 6-12aastastele pakub noortele võimalust füüsiliseks eneseväljenduseks . Põhirõhk on üldfüüsilisel treeningul ja tantsutehnika omandamisel, mida tasakaalustab tundide loominguline osa tantsude loomise ja harjutamise näol.
Lisaks treeningtundidele külastame võimalusel ka harivaid tantsuetendusi ning vaatame teemakohaseid filme.  Tunnis osalemiseks ei ole tarvis eelnevat tantsukogemust, piisab vaid potensiaalsest tantsuarmastusest.

Eliisa Sokk balletilapsed

Eliisa Sokk balletilapsed

Eliisa Sokk balletilapsed