>> KONTAKT >> Töötajad
  • Asukoht
  • Töötajad
  • Meie töötajad

     

     

    Juhtkond    
    Hele Leek-Ambur direktor 6701230   hele.leek@nnm.edu.ee
    Ingrid Loo direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal 6701018   ingrid.loo@nnm.edu.ee
    Eha Vinkel direktori  asetätja  majandusalal 6701230   eha.vinkel@nnm.edu.ee
    Enn Liivrand IT juht, it nõustamine E ja N kell 11-13
    6701230   enn.liivrand ät nnm.edu.ee
    Helen Keller kantseleijuhataja 6701230   helen.keller@nnm.edu.ee
             
    Õpetajad    
             
    Alma Musting keraamikaõpetaja   5212662 alma.musting@nnm.edu.ee
    Andrei Lukjanov kitarriõpetaja   53543640 gitarnyeuroki@gmail.com
    Anne Mäses flamencotants   56983864 anne.studiofiesta@hotmail.com
    Anu Vask väikelaste võimlemine   564558311 anuvask@hotmail.com
    Ardo Pärna lennumudelism   5022798 ardo.parna@gmail.com
    Ene Tõnnis lastearenduskeskus     tonnis@saksa.tln.edu.ee
    Enn Liivrand robootika, raadiosport 6701230   enn.liivrand ät nnm.edu.ee
    Eva Luure loovusmängud, varjustuudio, kunst ja loodus   53486991 evaluure@gmail.com
    Heinar Jahu kabe   55682500 heinar.jahu@gmail.com
    Helen Kivimägi klaver   55615905 helen.kivimagi@gmail.com
    Helle Sooäär klaver   53452503 helle.sooaar@nnm.edu.ee
             
    Kristel Marand muusikastuudio   53827641 kristel.marand@nnm.edu.ee
    Ksenia Z.-Tšertkova solfedzho, klaver   56502234 xeniazemskaja@gmail.com
    Lada Mehikas loodus   55639249 lada.mehikas@nnm.edu.ee
             
    Lea Maurer klaas     maurerlea@gmail.com
    Lembit Vaher üldtehnika   5014193 lembit@lukukoda.ee
             
    Malle Luige loodussõbrad   53976214  
    Maret Rummo kunst ja käsitöö   56681672 maret.rummo@nnm.edu.ee
    Marika Meschin maalimine, joonistamine, komp. 6532331    
    Marina Zolotarjova klaver   55612723 marinazolotarjova@gmail.com
    Natalja Frank klassikaline kitarr   55509669 nataly72@inbox.ru
    Raeli Florea viiul     raeli.florea@nnm.edu.ee
    Romet  Osipov klassikaline kitarr   58002189 rometosipov@gmail.com
             
    Urve Keskküla liikumisrühmad   56278020 urve.keskkula@nnm.edu.ee
    Urve Uibokand viiul 6531081 58768799  
    Viive Tutt male   5247909 viive64@hot.ee
             
    Ülle Raadik siidimaal, kunst ja kiri   56986826 ulleraadik@gmail.com