Tantsuline treening

Ringi lühikirjeldus

*Tantsuline treening noortele pakub noortele võimalust füüsiliseks eneseväljenduseks . Põhirõhk on üldfüüsilisel treeningul ja tantsutehnika omandamisel, mida tasakaalustab tundide loominguline osa tantsude loomise ja harjutamise näol.
Lisaks treeningtundidele külastame võimalusel ka harivaid tantsuetendusi ning vaatame teemakohaseid filme.  Tunnis osalemiseks ei ole tarvis eelnevat tantsukogemust, piisab vaid potensiaalsest tantsuarmastusest.
*Tantsuline treening täiskasvanutele ühendab endas tugevdavat jõu- ja venitustreeningut, energiat ja liikumisrõõmu pakkuvat tantsu ning meeli ergastavaid/lõdvestavaid ülesandeid. Tunnis osalemiseks ei ole tarvis eelnevat tantsukogemust, piisab vaid soovist ennast läbi oma keha arendada.
Õpetaja Marie Käigest:  
Alustasin oma tantsuteed 11-aastaselt Kaie Kõrbi balletistuudios, kus omandasin balleti algteadmised ning nakatusin tantsupisikusse. Edasiselt arendasin end erinevates tantsustiilides (tantsuklubis Keeris showtants, rahvatants, seltskonnatantsud, aeroobika, kaasaegne tants Eesti Tantsu Agentuuris).
2012. aastal asusin õppima Taani rahvaülikoolis nimega „Performers House“ kaasaegse tantsu ja füüsilise teatri suunalises programmis, kus omandasin süvendatult kogemusi ja teadmisi moderntantsust, kaasaegsest tantsust, etenduskunstidest.
2013. aastal otsustasin oma elu täielikult tantsule pühendada ning asusin õppima Tallinna Ülikooli koreograafia osakonda, mille lõpetasin 2016. aastal tantsu erialal. Sealt omandatud teadmised kaasaegsest tantsust, joogast, somaatilisest kehatööst ja balletist on mind suunanud  arendama oma kehateadlikkust ning pannud mõistma kehaga töötamise mõjust igapäevasele elule. Praeguseks on liikumine ja keha/meele treenimine muutunud lahutamatuks osaks minu elust ning soovin jagada seda rõõmu ja energiat ka teisele, mida liikumine ja tants mulle pakub.
Täiskasvanute tantsulise treeningu rühm alustab uut hooaega täie hooga. Tule tantsi meiega T ja N kell 19.05!