• Meie kool
  • Dokumendid
  • Hoolekogu
  • Tööpakkumised
  • Avalik teave
  • Ajalugu

  • 2016-12-01 15:10:21

    1.-2. detsembril 2016 toimub infomess noortele TEEVIIT-2016. Nõmme Noortemaja esindavad loodusmaja õpilased koos õpetaja Lada Mehikasega. Eksponeeritakse loodusmaja asukaid ja teisi õppevahendeid. Vaadata saab loodusmaja laste tehtud multikaid loomadest.

         

     


     

    25.-27.11.16. Lindakivi KK-s toimunud Estraadi- ja Rahvaste Tantsude Festivalil tunnustati TNNM flamencostuudio FIESTA viiest tantsust kolme.

    Laureaadi tiitli pälvis Rahvaste tantsude kategoorias, segavanuseklassis tants "Zorongo gitano e. lugu vastamata armastusest"

    II koha eripreemia omistati Anne Mäsesele soolode arvestuses, täiskasvanute vanuseklassis tantsuga "Tangos Extremenos"

    Eripreemia soolode arvestuses, 7.-11.aastaste vanuseklassis sai Saskia Hannus tantsuga "Tango de Malaga"

    Kavade autor ja juhendaja Anne Mäses

        

     


     

    Oh mis tore isadepäev Nõmme noortemajas!

     


    2016-11-14 09:46:10

    Vabad kohad ringides!

    Väikelaste võimlemine (kõik grupid) - Anu Vask                                Fotoring alagajatele - Merili Reinpalu
    Legoring - Anu Uusmaa                                                                                     Fotoring edasijõudnutele - Tanel Verk
    Muusikastuudio 7-10a - Kristel Marand                                              Kunst ja kiri - Ülle Raadik
    Kabering (algajad)  - Heinar Jahu                                                     Loodusring LO3 - Triin Edovald
    Kannel, torupill - Leanne Barbo                                                        Loodussõbrad 7-10a - Malle Luige
    Klassikaline kitarr - Andrei Lukjanov                                                  Flamencostuudio 7-9 a - Anne Mäses                                               
    Male (algajad) - Viive Tutt                                                               Klassikaline kitarr (2 kohta) - Natalja Frank
    Klaasikunst - Lea Maurer                                                                Puidumeisterdamine - Vlad Florea
    Ballett ja kaasaegne tants - Marie Käige                                            Automudelism - Janno Põhjakas
    Kooliks valmis! - Ene Tõnnis                                                            Multimeedia töötlemine - Maria Laanejärv
    Tehnikaring - Lembit Vaher                                                             Robootika edasijõudnutele - Enn Liivrand               


    2016-10-31 13:57:25

    *26.-27..nov. toimus Pääsküla G-s 23.rahvusvaheline turniir " NÕMME SÜGIS" 64-ruudulises kabes.
    TNNM õpilased: 48.koht Karmen Kuusik (7p) ja 23.koht Robert Antoi (10p)
    Juhendaja Heinar Jahu
     
    *19.nov. toimusid Malemajas Tallinna noorte meistrivõistlused kabes. TNNM õpilaste tulemused:
    Poisid, kuni 10a         1. Kris Taimre ( 13 punkti 14-st)
                                    2. Priit Lokotar (13 punkti) 
    Tüdrukud, kuni 10a   1. Liis marii Rool (8 punkti)
    Poisid kuni 13a         1. Karl Richard Esvald (14 punkti 14-st)
                                   2. Hans Robert Kannukene (10 punkti)
    Tüdrukud kuni 13a    1. Karmen Kuusik (13 punkti 14-st)
    Poisid kuni 19a         1. Karl Richard Esvald ( 14 punkti)
                                   2. Hans Robert Kannukene (10 punkti)
    Tüdrukud kuni 19a    2. Karmen Kuusik (13 punkti)
    Juhendaja Heinar Jahu
     
    *17.nov. toimus TNNM Mai 23 õppehoones Nõmme noorte seeriavõistluste 8.turniir  rahvusvahelises kabes.
    1.koht   Karl Richard Esvald (8 punkti 10-st)
    2.koht   Kris Taimre (8 punkti- parima pisikadeti eriauhind)
    3.koht   Robert Antoi / punkti)
    Juhendaja Heinar Jahu
     
     
    *Türgis, Izmiris toimuvad 31.10.-04.11.16. noorte maailmameistrivõistlused rahvusvahelises kabes.

     Nõmme Noortemaja õpilastest osalevad seal Kris Taimre, Priit Lokotar(kuni 10-aastased), Karmen Kuusik, Karl Richard Esvald, Robert Antoi(kuni 13-aastased).

     Pärast kolme mänguvooru on(50 %) 3 punkti 6-st Kris Taimrel, Karmen Kuusikul, Karl Richard Esvaldil ja Robert Antoil.

     Lisatud pildil on esiplaanil paremal Kris Taimre alustamas II vooru partiid hiinlase Jiayang Wangiga.

     Minikadettide vanuseklassis (-13a) 9.koht Karl Richard Esvald (11 pungti 18-st)

     Pisikadettide vanuseklassis (-10a) 11.koht Kris Taimre

     

    *22.-23.okt. toimusid Malemajas Eesti täiskasvanute võistkondlikud meistrivõistlused rahvusvahelises kabes.
    Edukalt osalesid Nõmme noortemaja kaberingi õpilased õp. Heinar Jahu juhendamisel.
     
    Osa võttis 8 viieliikmelist võistkonda (koosseisus vähemalt 1 naine). 
    1.koht    Lasnamäe Nupuklubi I võistkond
    2.koht    Nõmme Noortemaja kasvandikest koosnev Nõmme Kabeklubi I võistkond
                 koosseisus: Raido Värik, Konstantin Selli, Andreas Jürgenson, Imre Anton ja Kadi Veski
    6.koht   Noorte Maailmameistrivõistlusteks valmistuv Nõmme Noortemaja õpilastest koosnev Nõmme Kabeklubi II võistkond
                 koosseisus: Karl Richard Esvald, Robert Antoi, Kris Taimre, Aaron Soo ja Karmen Kuusik
                 Neile oli see peaprooviks enne laupäeval algavat suurvõistlust Türgis.


    2016-10-24 12:21:53

    *Tallinna Malemajas toimus 9.10. Eesti kadettide MV 64-rudulises kabes.

    Edukalt osalesid Nõmme noortemaja kaberingi õpilased õp. Heinar Jahu juhendamisel.

    Poisid:                                            Tüdrukud:

    1. Karl Richard Esvald (10 p)              2. Liis Marii Rool  (10p)

    5. Robert Antoi (9 p)                            5. Karmen Kuusik (8p)

    6. Aaron Soo (9p)

    7. Priit Lokotar (8p)

    15. Kris Taimre (6p)


    2016-10-10 11:38:22

     VAATA MEID KA FACEBOOKIS

       facebook.com/huvikool

     


    2016-09-26 16:11:05

    MULTIMEEDIA TÖÖTLEMINE

    Ring alustab tööd oktobris õpetaja Maria Laanejärve juhendamisel.

    Esimene kogunemine: E, 03.10.16. kell 18.00 Nurme 40 / ruum 13

    Kõik 10-13 aastased huvilised  on oodatud!


    2016-09-20 13:29:46

    Õpilaste vastuvõtt ja lepingute sõlmimine

     

    Tallinna Nõmme Noortemaja huviringidesse registreerumine toimub elektroonilises keskkonnas https://vemi.ee/

    Registreerimise juhend vemi.ee avalehel, juhend lapsevanemale vaata siin ...

    Tehniline nõustamine: tugi@vemi.ee

    Sisuline nõustamine: kantseleijuhataja Helen Keller helen.keller@nnm.edu.ee 670 1230


    2016-09-19 13:37:08